Hakkımızda - Etap Otomotiv Sanayi

İçeriğe git

Ana menü:

Hakkımızda


“Kaliteli ve zamanında üretim, yüksek verimlilik" firmamızın temel ilkesidir.

ETAP OTOMOTİV olarak 1976 yılında bu ilke ışığında kurmuş olduğumuz firmamızda, 40 yıllık tecrübemiz ile çalışmalarımıza yön veriyoruz. 20 kişilik çalışan kadromuz ile birlikte otomotiv ve makine yedek parça endüstrisine muhtelif parçaları, yan sanayi ve fason olarak üretiyoruz.

Çoğunlukla otomotiv endüstrisine yönelik olarak ürettiğimiz ürünler ile hâlihazırda konusunda büyük, kendini kanıtlamış firmalara hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize verdiğimiz hizmeti, yüksek kalite anlayışı ve müşteri memnuniyet esaslarına dayandırarak yaptığımız çalışmaları, uzun yıllardır aksama olmadan devam ettirmenin gururunu yaşıyoruz.

ETAP OTOMOTİV olarak yatırımlarımıza gelişen teknolojiyi yakın takiple yön vermekteyiz.
Üretim kalitemizi en üst düzeyde tutarak kapasitemizi arttırmak ve en güçlü yanlarımızdan olan hizmet kalitemizi sürdürerek mutlak müşteri memnuniyetini sağlamak için faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Talaşlı imalat bölümümüzde,
CNC Torna, CNC İşlem Merkezi, freze ve üniversal tornalarda deneyimli çalışanlarımızla kaliteli ve seri olarak her türlü talaşlı imalat ürünleri, otomobil jant üretim kalıpları, muhtelif kalıp parçaları, kesici ve delici zımbaları ve muhtelif yedek parça aksamı vb. üretilmektedir.

Sac işleme bölümümüzde,
CNC Punch Pres, CNC Abkant Pres, Giyotin ve 5-130 ton kapasite aralığındaki Eksantrik Preslerimizde, kendi imalatımız olan TV askı aparatları yanında her türlü parçanın kesim ve basım işi talep edilen şekilde, seri olarak yapılmaktadır.

ETAP OTOMOTİV gösterdiğiniz ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek, bugün ve gelecekte benimsediğimiz ilkeler ışığında hizmet vermeye devam edecektir.


Saygılarımızla,
ETAP OTOMOTİV

 
İçeriğe dön | Ana menüye dön